پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله کعبی

الموقع الإعلامي لمکتب آیة الله الشیخ عباس الکعبي

پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله کعبی

الموقع الإعلامي لمکتب آیة الله الشیخ عباس الکعبي

پایگاه اطلاع رسانی  دفتر آیة الله کعبی

آیة الله کعبی فقیه و حقوق دان برجسته کشور و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مردم شریف استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری است. این پایگاه به اصرار و درخواست دوستداران ایشان در اردیبهشت ماه 1394 تاسیس گردید. أغلب مطالب این پایگاه تولیدی هستند و به ندرت و در مورد مطالب خاص از اخبار دیگر خبرگزاری ها با توجه به اهمیت مطلب استفاده می گردد. این پایگاه توسط دفتر آیة الله شیخ عباس کعبی در اهواز اداره می گردد.
______________________________
کانال تلگرام: https://t.me/alkaebi
صفحه اینستگرام: kaabi_ir

محبوب ترین مطالب

۲ مطلب در ۸ مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله کعبی، همایش کارآفرینی، «از کجا آغاز کنیم» عصر دیروز در حسینیه مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام برگزار گردید.

در این همایش جوان وارسته آقای امیر حیدری با قرائت بیانیه ای به تبیین اهداف تشکیل گروه هدف و برگزاری این همایش و پیگیری تشکیل کارگاههای پس از آن پرداخت. 

دکتر حسین بوعذار نیز در این همایش سخنرانی نمود.

دکتر حسین خنیفر رییس دانشگاه کارآفرینی پردیس قم با برگزاری کارگاهی یک ساعته به تبیین ابعاد مهم کارآفرینی در دنیای معاصر و راهکارها و روشها، پرداخت که با استقبال حضار مواجه گردید.

آیة الله شیخ عباس کعبی ضمن خوش آمد گویی به حضار و مبارک دانستن تشکیل گروه هدف، با هدف ایجاد روحیه و انگیزه کارآفرینی و تشکیل این همایش در مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام، سخنرانی علمی خود را با موضوع کار و صناعت شغل از منظر اسلام پرداخت.


متن سخنرانی آیة الله کعبی به زبان عربی به زودی بر روی خروجی پایگاه اطلاع رسانی دفتر قرار خواهد گرفت.