پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله کعبی

الموقع الإعلامي لمکتب آیة الله الشیخ عباس الکعبي

پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله کعبی

الموقع الإعلامي لمکتب آیة الله الشیخ عباس الکعبي

پایگاه اطلاع رسانی  دفتر آیة الله کعبی

آیة الله کعبی فقیه و حقوق دان برجسته کشور و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مردم شریف استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری است. این پایگاه به اصرار و درخواست دوستداران ایشان در اردیبهشت ماه 1394 تاسیس گردید. أغلب مطالب این پایگاه تولیدی هستند و به ندرت و در مورد مطالب خاص از اخبار دیگر خبرگزاری ها با توجه به اهمیت مطلب استفاده می گردد. این پایگاه توسط دفتر آیة الله شیخ عباس کعبی در اهواز اداره می گردد.
______________________________
کانال تلگرام: https://t.me/alkaebi
صفحه اینستگرام: kaabi_ir

بایگانی
محبوب ترین مطالب

۱۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است💠 إحتفال عيد مبعث الشريف

 

⭕️ في حسينية مركز الإمام الحسين عليه السلام العلمي الثقافي في الأهواز 


💠 بحضور آية الله الشيخ عباس الكعبي 


💠 و مشاركة خدمة أهل البيت عليهم السلام 


💠 و كلمة فضيلة الشيخ عبدالله مجدم 


🕥 غدا الجمعة/ ليلة السبت/ ٢٦ رجب ١٤٣٩ 

الساعة :٩٣٠ مساءا 


🔺العنوان: الأهواز حى لشكرآباد شارع علوي الرئيسي حسينية مركز الإمام الحسين عليه السلام العلمي الثقافي

💠 جشن عید مبعث شریف 

💠 باحضور آیة الله کعبی 

💠 و مشارکت شعراء،  مداحان و خادمان اهل البیت علیهم السلام  

⭕️ در حسینیه مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام در اهواز 

🔻با سخنرانی خطيب ارجمند حجة الاسلام و المسلمين شيخ عبدالله مجدم

🔻جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ از ساعت ٩:٣٠ شب 

🔻اهواز لشکرآباد بلوار علوی حسینیه مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام🌐 https://t.me/alkaebi

🌐 kaabi.ir

 نجتمع غدا  ٢٥ رجب/ الخمیس / من الساعة ٩ صباحا،  بمناسبة ذكری استشهاد الامام الكاظم عليه السلام  و استنكارا للاعتداء السافر من قبل المنافقين على مركز الامام الحسين عليه السلام العلمي الثقافي في حسينية مركز الامام الحسين في الأهواز في حى لشكرآباد 

حضور آیة الله الشيخ عباس الكعبي

‌فرخوان محکومیت حمله  مسلحانه و هتك حرمت حوزه علمیه و مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام و تشکر از اقشار گوناگون مردم 


🔻آیة الله کعبی امشب برای پیگیری جزئیات حادثه  تعرض و حمله مسلحانه به مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام‌ و دیدار با عموم مردم و مسئولان ذی ربط وارد اهواز می شوند.


🔻ایشان از صبح فردا پنج شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ همزمان با سالروز شهادت امام موسی کاظم علیه السلام در حسینیه مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام‌ جلوس دارند و با عموم مومنین و همه دلسوزانی که خاطرشان در این حادثه تاسف بار رنجید دیدار می کنند.


🔹https://t.me/alkaebi

🌐Kaabi.ir


💠 بیانیه آیة الله كعبى در پی حادثه ناجوانمردانه حمله مسلحانه منافقین به حوزه علمیه و مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام


بسم الله الرحمن الرحیم  قال الله تعالی: ‌فی سورة التوبة  ‌يُرِيدُونَ أَن يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ (32)هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَىٰ وَدِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ  مردم فهیم و انقلابی خوزستان  السلام علیکم و رحمة الله و برکاته 


🔻شما مردم ‌ولایتمدار و وفادار همیشه حاضر در صحنه دفاع از اسلام و مکتب اهل بیت علیهم السلام و انقلاب و کشور هستید و نسبت به توطئه ها و مکر شیاطین کاملا اگاه و بصیر هستید و درجریان هجوم مسلحانه و کینه توزانه خفاشان شب پرست به ‌حوزه علمیه و مرکز علمی مذهبی امام حسین علیه السلام قرار گرفته اید.


 🔻هدف این مزدوران بیگانه و دشمنان دین وملت وکشور، ‌جنگ روانی و تضعیف روحیه ها و ایجاد تفرقه و شکاف دربین صفوف به هم فشرده مردم و نیز توهین به چهره های مردمی و هتک مقدسات دینی و مذهبی و برهم زدن آرامش روحی وروانی و امنیت مردم است. 


🔻اقشار گوناگون مردم و مسئولان و شخصیت های مذهبی و سیاسی و امنیتی و قبائل و عشایر  غیور از طریق حضور در حوزه و مرکز امام حسین علیه السلام و پیامهای کتبی و مصاحبه ها و بیانیه ها و تماس های تلفنی از این جنایت ابراز تنفر کردند. با وحدت و برادری و همدلی همه توطئه های دشمن را خنثی می کنیم.


🔻 اینجانب از این همه ابراز لطف و محبت و حمایت ها صمیمانه تشکر می نمایم و تاکید می نمایم که در کنار مردم عزیزمان با صلابت و استحکام و با عزم و اراده قوی تر در دفاع از اسلام و اهل بیت علیهم السلام و انقلاب  و کشور در مسیر ولایت با مقاومت ایستاده ایم و دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند و آنان را در توطئه هایش ناکام می گذاریم. 


🔻برای تجدید بیعت با دین و ولایت و کشور و اعلام تنفر مجدد از توطئه های دشمنان در روز سوگواری برای امام هفتم مظلوم موسی بن جعفر علیه السلام در حسینیه مرکز امام حسین علیه السلام در جمع شما مردم انقلابی و وفادار خواهم بود. 

🔻برای ساخت جامعه نمونه ایمانی و صالح  با عقلانیت و معنویت و وحدت و بصیرت و مقاومت و پیروی از ولایت بر همه سختی ها و موانع غلبه خواهیم کرد و قله های پیشرفت وعدالت را فتح خواهیم کرد. 

به امید آنکه در امتحانهای الهی وفتنه های آخر الزمان سربلند و پیروز باشیم. 

و الحمد لله رب العالمین.

 الاقل - عباس کعبی ٢٢/ ١/ ١٣٩٧


https://t.me/alkaebi

Kaabi.ir


🔸️ فإنا نذر أنفسنا لخدمة الدین و حمایة الناس بکل ما نستطیع و سنزداد قوة و عزما و إصرارا

بيان هام لآية الله الكعبي اثر الحادث الأثيم و الإعتداء على مركز الإمام الحسين عليه السلام: لن یثنینا من أتعب نفسه و خاب أمله و لم یظفر بشئ من خبثه و حقده في صدنا عن مسیرة الدین و الحق و العدل و الحضور بین أهلنا و أعزائنا و أبناء مجتمعنا الوفي و سأحضر بینکم أیها الاکارم في الخمیس الخامس و العشرین من شهر رجب الاصب یوم إستشهاد الامام الکاظم علیه السلام فی حسینیة مرکز الامام الحسین علیه السلام

💠 بسم الله الرحمن الرحیم  قال الله تعالی: ‌فی سورة التوبة  ‌يُرِيدُونَ أَن يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَىٰ وَدِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ 


⭕️ إلى مجتمعنا الوفي الكريم 

السلام عليكم و رحمة الله و بركاته


🔻إنكم تعلمون جيدا ان الاعتداء الاثیم الاجرامي علی مرکز الامام الحسین علیه السلام العلمي الثقافي و حوزة الامام الحسین علیه السلام‌ (والذی اسسناه تحت ظل توجهات ولي العصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و مساعدة اهل الخیر و‌ المعروف والاحسان) من قبل الحاقدین الخونة الجناة العملاء، دعاة الفتنة و الفرقة و الضلال کان بهدف الاعتداء علی الرموز المحبوبة بین الناس و هتک المقدسات الدینیة و اشعال نار الشر و الدمار في المجتمع و زعزعة الامن و الاستقرار و الاتحاد و الولاء و الوفاء للاسلام و لمدرسة اهل البیت علیهم السلام و للقیادة الحکیمة و للوطن العزیز ایران الاسلام. 

🔻انهم فشلوا بما ارادوا و "هموا بما لم ینالوا" نتیجة الحضور الفاعل لابناء مجتمعنا بکل مکوناته و اطیافه منذ اللحظة الاولی من سماع خبر هذا التعدي السافر في ظلام اللیل علی العلم و اهله و المنبر و الحسینیة و الحوزة

🔻و اللسان قاصر عن شکر العواطف النبیلة وا لمواقف الشریفة لأهلنا الکرام، أبناء محافظة خوزستان و أهالی الأهواز الأماجد في إستنکار و شجب هذه الجریمة النکراء.

🔻بارک الله بقبائلنا العربیة الأصلیة الولائیة الوفیة لله و لرسوله و للائمة الاطهار علیهم السلام و للعلماء المرابطین للدفاع عن الدین و الوطن و القیم الاخلاقیة و خدمة الناس.

 ان مجتمعنا الوفي، صلب الایمان، نافذ البصیرة علی خطی أبي الفضل العباس علیه السلام، تابعا للامام الراحل و القائد المعظم الإمام الخامنه اي دام ظله.

🔻 لن یثنینا من أتعب نفسه و خاب أمله و لم یظفر بشئ من خبثه و حقده في صدنا عن مسیرة الدین و الحق و العدل و الحضور بین أهلنا و أعزائنا و أبناء مجتمعنا الوفي.

 🔻فإنا نذرنا أنفسنا لخدمة الدین و حمایة الناس بکل ما نستطیع و سنزداد قوة و عزما و إصرارا علی مواقفنا من أجل صناعة مجتمع نموذجي مومن صالح أمن قوي مترابط و متماسک بالأمل و العمل و الوعي و البصیرة  و الوحدة و المقاومة و إتباع نهج الولایة مهما کانت الظروف و التحدیات 


🔻 *و سأحضر بینکم أیها الاکارم في الخمیس الخامس و العشرین من شهر رجب الاصب یوم إستشهاد الامام الکاظم علیه السلام فی حسینیة مرکز الامام الحسین علیه السلام لإقامة مجلس العزاء و استقبال الوفود و الترحیب بکم وبمشاعرکم الطیبة*  


💠 شاکرا لتضامنکم وحضورکم الولائی معنا

 جزاکم الله خیرا و الحمد لله رب العالمین.

 الاقل- خادمکم  ‌عباس الکعبی

٢٤ رجب الأصب ١٤٣٩


💠https://t.me/alkaebi

💠kaabi.ir


💠بیان آیة الله الشيخ عباس الكعبي بمناسبة إستشهاد الشاب المجاهد البطل سيد عمار الموسوي


بسم الله الرحمن الرحیم

  قال الله تعالی فی محکم کتابه فی سورة آل عمران الآیة ۱۶۹ 

ولاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللهِ اَمواتًا بَل اَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقون 🔻 ‌لقد فاز بالسعادة و الشهادة البطل المغوار ‌المرحوم الشهید سید عمار الموسوی تغمده الله بواسع رحمته في مواجهة التکفیریین و الصهاینة.


🔻 ان شهیدنا الغالي أحد أبطال الاهواز- ‌حی العلوي الشرفاء و ینحدر من السلالة الهاشمیة و القبائل العربیة الاصیلة الموالین للاسلام و لمدرسة أهل البیت علیهم السلام و الاوفیاء للجمهوریة الاسلامیة و الامام الراحل و القائد المفدی.


🔻 ان الشهید السعید سید عمار رحمة الله عليه   کان مؤمنا بصیرا، غیورا علی دینه و وطنه و من أهل النخوة و الصدق و الوفاء.  ‌


🔻نبارک لکم  أولا أیها الکرام و ابناء الکرام  هذه المنزلة الرفیعة و المقام السامي و نتقدم بأحر التعازي لمولانا بقیة الله الاعظم عجل الله تعالى فرجه الشريف و قائدنا الامام الخامنه ای دام ظله و ابناء وطننا ایران الاسلام و اهالی خوزستان الاماجد و الاهواز خاصة اهالی "حی الدائرة" و رفقاء دربه و زملائه و اسرته الکریمة. 


و أسال الله أن یلحق شهیدنا العزیز برکب أبی عبدالله سید الشهداء علیه السلام بالمغفرة و الرحمة والشفاعة و الرضوان و الجنان و ان یتکرم علی ذوي المصاب بالصبر و السلوان بحق محمد و الآل. 


وفي الختام، نعاهد الشهید الفائز بکرامة الله، ‌أن نستنیر بدربه و درب شهدائنا الابرار فی حرکتنا الرسالیة لبناء مجتمع نموذجي بالأمل و العمل و الوحدة و المقاومة و الولایة و سنزداد قوة و عزما فی مواجهة الحاقدین و الماکرین، أعداء الدین و ملاحقة عملائهم حطب جهنم دعاة الفتنة والجهل والضلال والتکفیریین المنهزمین . 


وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون. 


٢٢رجب الأصب/ ۱۴۳۹ ‌ه ق 

الاقل- ‌عباس الکعبي

 مندوب اهالی خوزستان فی مجلس خبراء القیادة
 حمله مسلحانه به مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام در اهواز.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله كعبى، یک شنبه شب گذشته،  ١٩ فروردین ماه ۱۳۹۷، افرادی ناشناس به حوزه علمیه و مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام که در اهواز تحت اشراف آیت الله کعبی در حال فعالیت علمی و فرهنگی است، حمله مسلحانه کردند. منافقین با برافروختن آتش در درب مرکز به طرف مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام اهواز تیراندازی و تعرض کردند. خوشبختاته در این حمله به کسی آسیب نرسید. سه ماه پیش نیز شبکه منافقین مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام را با پخش تصاویری از فعالیت های این مرکز تهدید به حمله و تجاوزگری کرده بود.

مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام در از سال ۱۳۸۹ به طور رسمی در اهواز تاسیس و در حال فعالیت علمی فرهنگی است.


🎥کلیپ این حمله مسلحانه و تجاوزگرانه که توسط شبکه منافقین ( احوازنا) تهیه و پخش گردیده است،  هم اکنون جهت اطلاع بر روی کانال پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله  کعبی در خوزستان قرار گرفته است


https://t.me/alkaebi💠 نخستین جلسه هیأت اندیشه ورز مجلس خبرگان رهبری شنبه هفته آتی برگزار می‌شود.

    

🔻نخستین جلسه هیأت اندیشه ورز مجلس خبرگان رهبری، (شنبه ۱۸ فرودین ماه۱۳۹۷) در دبیرخانه این مجلس در تهران، برگزار می شود.


🔻اعضای این هیأت، ده نفر از اعضای مجلس خبرگان هستند که در اجلاسیه اسفندماه با رأی نمایندگان این مجلس انتخاب شدند و ریاست آن را آیت الله احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری برعهده دارد.


🔻آیات و حجج اسلام آقایان:

عباس کعبی

سیدهاشم حسینی بوشهری

سیدابراهیم رئیسی

عبدالمحمود عبداللهی

محسن قمی

محمود محمدی عراقی

محسن محمدی اراکی

قربانعلی دری نجف آبادی

محمدهادی عبدخدایی

ابوالقاسم وافی

اعضای "هیأت اندیشه ورز مجلس خبرگان رهبری" را تشکیل می دهند.


💠 https://t.me/alkaebi

💠 kaabi.ir

💠 https://eitaa.com/kaabi_ir

💠 https://www.instagram.com/p/BgQXXfhHiO9/

◾️بیان آیة الله الشيخ عباس الكعبي بمناسبة المصیبة الألیمة في إندلاع حریق في "الأهواز" حیث راح ضحیة هذه الفاجعة التي أحرقت قلب کل ضمیر حی، أكثر من عشرة من المواطنین، أکثرهم شباب 


بسم الله الرحمن الرحیم 

قال الله ‌ تعالی : وبشر الصابرین الذین إذا أصابتهم مصیبة قالوا إنا لله و إنا الیه راجعون اولئک علیهم صلوات من ربهم و رحمة و أولئک هم المهتدون 《سورة البقرة، آیة ١٥٥- ۱۵۷》


🔻 تناقلت وکالات الأنباء، النبأ الفجیع و المصیبة الألیمة في إندلاع حریق  في مدینة الأهواز- ‌حی علوي حیث راح ضحیة هذه الفاجعة التي أحرقت قلب کل ضمیر حی، أحد عشر من المواطنین اکثرهم شباب في مقتبل العمر و عدة جرحی. 

  

🔻و بهذه المناسبة الألیمة، أتقدم إلی أهلنا الأوفياء بكل مكوناتهم و أطيافهم الإجتماعية ، خاصة إلی أهالي حی العلوي الشرفاء و أسر المتوفین الأبریاء بأحر التعازي و واجب المواساة سائلا العلي القدیر أن یغفر لضحایاهذه المحرقة الدامیة و أن یتغمدهم بواسع رحمته و أن یعافي جرحی هذا الحادث الألیم و یلبسهم ثوب الصحة و الشفاء العاجل و أن یرزق ذوي المصاب الصبر الجمیل و الأجر الجزیل بحق محمد و آله الطاهرین إنه سمیع مجیب و بالإجابة قدیر.   

 

🔻 أیها الأماجد الکرام، ‌اذا أردنا تحقیق أهدافنا في بناء مجتمع مؤمن صالح أمن حر عزیز کریم قوي متماسک، فلا بد لنا من الوحدة و الوئام و التحلي بالعقل و الحکمة و الوعى و البصیرة و الإیمان و الصبر و الحلم و الآداب و الأخلاق  في جمیع مواقفنا و سلوكنا


🔻و کذلک الإجتناب عن ثقافة العنف ‌و ضرورة الإحتکام إلی الصلح و الوئام و تهدئة الأمور.


🔻أیها الأحبة الأعزاء ینبغي علینا جمیعا أن نتریث أکثر فاکثر و أن لا نتجاوز الشرع و القانون  و‌ أن نتبصر في أمورنا کلها  فإن الأعداء یتربصون بنا الدوائر و یکیدون في إشعال نار الفتن و ترویج الإشاعات و الأکاذیب و الأباطیل  في أوساطنا.  (ولایحیق المکر السیئ إلا بأهله)


🔻 کما ینبغي رعایة الحیطة و الحذر و الإلتزام بالتوصیات الأمنیة؛ ‌للوقایة دون وقوع هذه الحوادث و الفجائع المؤلمة

 و ما توفیقنا إلا بالله  و لاحول و لاقوة الا بالله العلی العظیم.  


🔸 بیانیه حضرت آیت الله کعبی، نماینده مردم شریف استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پی حادثه آتش‌سوزی در اهواز


              بسم الله الرحمن الرحیم


قال تعالی :


وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ * الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ


🔸فاجعه غمبار آتش سوزی قهوه خانه ای در بازار کیان شهر اهواز و جان باختن یازده نفر از جوانان و همشهریان عزیز و مجروح شدن تعدادی دیگر از جمله ماموران فداکار آتش نشانی را به کلیه مردم شریف استان خوزستان و شهر اهواز به ویژه مردم عزیز مناطق کیان و کوی علوی و نیز خانواده های داغدیده این عزیزان تسلیت عرض می نموده و از خدای قادر متعال صبر جمیل و اجر جزیل را برای مصیبت دیدگان، غفران و رحمت واسعه الهی را برای جان باختگان و شفای عاجل برای مجروحان ‌مسالت می نمایم.


 🔸در پایان لازم می دانم از مسئولین امنیتی و انتظامی در دستگیری سریع عوامل آتش سوزی قهوه خانه مزبور و از ماموران فداکار آتش نشانی به خاطر اقدام سریع در مهار آتش و نجات جان انسانها که منجر به زخمی شدن تعدادی از این عزیزان شد؛ ‌تشکر نمایم. 


                و ما توفیقی الا بالله

 ‌                  الاقل- ‌عباس کعبی   

           نماینده مردم شریف خوزستان 

            در مجلس خبرگان رهبری                                        ۱۴/ فروردین/۱۳۹۷١٦ رجب الأصب / ١٤٣٩ ه ق  

الأقل - ‌عباس الکعبی 

 مندوب اهالي خوزستان في مجلس خبراء القیادة


💠 https://t.me/alkaebi

💠 kaabi.ir


بسم الله الرحمن الرحیم  


💠 در پی نامه آیة الله كعبى، نماینده محترم مردم شریف استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، خطاب به جناب آقای دکتر عسکری رییس محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، 

 در خصوص اعتراض مردم به پخش دو برنامه تلویزیونی و نادیده گرفته شدن جایگاه مردم ایثارگر عرب ایران در این برنامه ها،


🔻 مدیران سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران طی تماس با نماینده مکرم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، ضمن بیان توضیحاتی قول جبران خطا و اصلاح اشتباهات را دادند.


🔻 در همین راستا امروز (۷ فروردین ۱۳۹۷)  میان برنامه‌ی جانمایی اقوام در نقشه جمهوری اسلامی ایران با اصلاح خطای سابق، پخش گردید.


🔻ضمن تشکر از تمامی خیرخواهان و دلسوزانی که در این مدت بر جبران خطا تاکید کردند و قدر دانی از اصلاح میان برنامه اعلام میداریم دقت هرچه بیشتر در خصوص مسائل حساسیت زا و تفرقه آمیز مطلوب است.


🔻بر این باوریم که همه قومیت‌های سرزمین عزیز ایران اسلامی با تمامی ظرفیت‌ها و امکانات با وحدت و همدلی و همگرایی از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کرده و دشمن را در رسیدن به مطامعش ناکام می‌گذارند‌

.

🔻در پایان ضمن اعلام استمرار پیگیری مطالبات مردم از مجاری قانونی لازم به ذکر است هرگونه تجمع به هر بهانه‌ای به صلاح نبوده و مردم ولایت‌مدار و انقلابی هوشمندانه راه نفوذ و سوء استفاده دشمن را از مطالبات به حق خود سد می‌کنند.


💠 پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله کعبی در استان خوزستان

💠 https://t.me/alkaebi

💠 kaabi.ir

💠  https://www.instagram.com/p/Bg1rBgfFoHf/