پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله کعبی

الموقع الإعلامي لمکتب آیة الله الشیخ عباس الکعبي

پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیة الله کعبی

الموقع الإعلامي لمکتب آیة الله الشیخ عباس الکعبي

پایگاه اطلاع رسانی  دفتر آیة الله کعبی

آیة الله کعبی فقیه و حقوق دان برجسته کشور و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مردم شریف استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری است. این پایگاه به اصرار و درخواست دوستداران ایشان در اردیبهشت ماه 1394 تاسیس گردید. أغلب مطالب این پایگاه تولیدی هستند و به ندرت و در مورد مطالب خاص از اخبار دیگر خبرگزاری ها با توجه به اهمیت مطلب استفاده می گردد. این پایگاه توسط دفتر آیة الله شیخ عباس کعبی در اهواز اداره می گردد.
______________________________
کانال تلگرام: https://t.me/alkaebi
صفحه اینستگرام: kaabi_ir

بایگانی
محبوب ترین مطالب

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۸ ثبت شده است

به دلیل درگذشت ام الزوجة آية الله کعبی و استقرار ایشان در مسجد ابوالفضل علیه السلام منطقه سید خلف اهواز جهت استقبال از مومنین مراسم عزاداری سالگرد شهادت جانسوز رییس مذهب جعفری امام صادق علیه السلام که قبلا در حسینیه مرکز علمی فرهنگی امام حسین علیه السلام اعلام شده بود، به این مسجد انتقال یافت.

 به اطلاع می رساند مجلس امشب عزاداری سالگرد شهادت امام صادق علیه السلام با سخنرانی خطیب ارجمند حجت الاسلام و المسلمین شیخ علی نعیمی ساعت ۹:۳۰ امشب *در مسجد ابوالفضل علیه السلام کوی سید خلف اهواز* برگزار می گردد. 

متوفی، مادر همسر آیت الله کعبی و مادر شهید عبدالحسین کعبی از شهدای عملیات خیبر بود که عصر دیروز دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست. 


◼ انا لله و انا الیه راجعون 


به اطلاع عموم مومنین می رسانیم

 ام الزوجه آیت الله کعبی و مادر شهید سعيد، عبدالحسین کعبی از شهدای قهرمان عملیات خیبردار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.


مجلس ختم فردا ٦ تير ۱۳۹۸ از ساعت ٨ صبح در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام‌ در کوی سید خلف اهواز با حضور حضرت آیت الله کعبی برقرار می باشد.


◼ بسم الله الرحمن الرحيم

قال الله تعالى في محكم كتابه و منير خطابه (كل من عليها فان و يبقى وجه ربك ذوالجلال و الاكرام)


ببالغ الحزن و الأسى نعلن ارتحال *أم زوجة آية الله الشيخ عباس الكعبي و والدة الشهيد السعيد عبدالحسين الكعبي* 


مكان التابين غدا۲۳ شوال ۱۴۴۰

: في الاهواز في مسجد أبي الفضل علیه السلام في منطقة سيد خلف